IDECO 2022 Aftermovie en terugblik!

23 juni 2022


Klik hier voor AFTERMOVIE

Met bijna 100 deelnemers in 9 categorieën was dit toernooi wederom erg goed bezet. Ruim een week lang tennisplezier met op vrijdagavond een super gezellige feestavond onder tropische temperaturen met als toepasselijk thema Hawaï.

De 9 finales op zondag zijn gespeeld onder prima omstandigheden en zowel deelnemers als toeschouwers genoten van hele mooie en spannende wedstrijden. Op het terras veel gezelligheid onder het genot van een drankje en een hapje.

En na de afsluitende prijsuitreiking de traditionele loterij met prachtige prijzen, veelal gesponsord door lokale Ysselsteynse ondernemers.  

De uitslagen:

Gemengd Dubbel 8         

1. Ivo Nagelkerke / Anneke Claassen         TV Ysselsteyn                                2. Toon Cleven / Riet Koopmans                HTC Horst / TV Ysselsteyn

DamesDubbel 8           

1. Lonneke Lemmens / Pam Maessen         TV Ysselsteyn                              2. Yante Bos / Mara Hogeboom                  TC Rodhe

HerenDubbel 8            

1. Dennis v Moorsel / Michael v Oorschot TC Venlo / TC Boekel                    2. Dennis en Ivo Nagelkerke                       TV Ysselsteyn

GemengdDubbel 7       

1. Rik Litjens / Iris Litjens-Janssen             TV Ysselsteyn                                2. Gasphar Akihary / Milka Titaley            TC Venray

HerenDubbel 7            

1. Jelle van Hees / Willem Verheijen          TV Ysselsteyn                                2. Stan van Asten / Johan Swinkels            TV Ysselsteyn

DamesDubbel 6           

1. Cheryl Jaspers / Iris Litjens                     TV Ysselsteyn                                2. Manon Aben / Ilse Litjens                      TV Ysselsteyn

HerenDubbel 6            

1. Rico Kersten / Niek van der Leeuw        TC Rodhe                                      2. Jelle van Hees / Rik Litjens                     TV Ysselsteyn

GemengdDubbel 5       

1. Peter ten Brucke / Lindsey Pouwels       TC Rodhe                                       2. Teun Maas / Cheryl Jaspers-Jochems     TV Ysselsteyn

HerenDubbel 5            

1. Pim Oude Elferink / Micha Saalmink     TC Rodhe                                       2. Rikus ten Brucke / Huub v d Werf         TC Rodhe / TC Op Dreef  

Kortom, wederom een zeer geslaagd tennistoernooi, mede mogelijk gemaakt door onze hoofdsponsor Ideco Energie-advies en heel veel vrijwilligers.  

Alle deelnemers en vrijwilligers van harte bedankt voor jullie bijdrage. 

Nieuwscategorieën

Vragen?

logo

E-mail

[email protected]

Telefoon

0478-542164 Kantine 06-53843164 Voorzitter

De Heining

Ysselsteynseweg 94
5813 BM Ysselsteyn

KVK-nummer

40164937